Mężczyzna Twych marzeń nie tylko odwzajemni Twe uczucia lecz wręcz

Informacje

Dodany: 2017-12-01
Kategoria: porady wrózbiarskie

art

Tak więc Wasz związek będzie stąpaniem po cienkim lodzie. Możesz wyjść z niego złamana psychicznie, szczerze mówiąc lepiej gdyby on nigdy Ci się nie spodobał. Tak więc lepiej się do niego nie odzywaj.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: ezoplaneta.pl Śmierć położenie normalne

Karta oznacza zakończenie jednego etapu życia i przejście na kolejny. Tak więc szykuje się w Twoim życiu zmiana. Tą zmianą będzie właśnie nowy mężczyzna. Chłopak który Ci się podoba odwzajemni Twe uczucia, nie licz jednak na to, iż Wasz związek będzie układał się sam. Powinnaś się odezwać. Po pewnym czasie kiedy już gracie się ze sobą, oboje będziecie szczęśliwi i będziecie dziękować losu za to ze Was połączył.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarzowa położenie normalne

Odpowiedź na pytanie brzmi: Tak. Jesteś pod dobrą kartą, powinnaś się do niego odezwać. W końcu poczujesz co to znaczy prawdziwe szczęście. Chłopak w którym się zakochasz będzie osobą z którą można konie kraść. Będzie więc zarówno zabawny jak i odpowiedzialny. Trafisz więc doskonale, powoli możesz już przygotowywać się do pozytywnych zmian jakie zajdą w Twym życiu.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłan położenie normalne

Mężczyzna Twych marzeń, nie tylko odwzajemni Twe uczucia, lecz wręcz zakocha się w Tobie całkowicie i bez pamięci. Będziecie dla siebie wszystkim, zdziwicie się że tak bardzo zacznie Wam na sobie zależeć. Czeka Was szczęśliwy związek , w którym jedno będzie w stanie poświęcić się dla drugiego. Jedyne co musisz teraz zrobić, to starać się nie w nachalny sposób spędzać więcej czasu z wymarzonym chłopakiem. Tak więc czekaj na odzew z Jego strony.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Świat położenie normalne

Droga do szczęśliwego związku jest kręta, jednak gdy to się uda, będziecie zadowoleni z tego że tak się to wszystko potoczyło. Na razie jednak nie odzywaj się do niego. To on jest mężczyzną i ma wykonać ten ruch.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Koło Fortuny położenie normalne

Chłopak o którym myślisz jest niezdecydowany.. Najlepiej dla Ciebie byłoby o nim zapomnieć, szkoda dawać szansy osobie, która nie umie się zdecydować w którą stronę chce iść. Tym bardziej iż Ty sama masz adoratorów, którzy byliby w stanie zrobić dla Ciebie bardzo dużo. Nie odzywaj się jako pierwsza.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wisielec położenie normalne

Obecne okoliczności nie sprzyjają realizacji Twoich marzeń. Jesteś osobą o chwiejnych emocjach, dobrze dla Ciebie byłoby się ustabilizować. Popracuj więc nad sobą, zajmij się tym co lubisz, a może się okazać, że wcale nie chcesz jeszcze wchodzić w żaden poważny związek. Na razie nie wykonuj żadnych pochopnych ruchów, nie odzywaj się jako pierwsza.

Umiarkowanie położenie normalne

Chłopak odwzajemni Twe uczucia, jednak na wszystko potrzeba czasu.