Wróżenie na temat wierności

art

Spotkałaś mężczyznę, który posiada wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry ojciec. Jest opiekuńczy, obrotny, kiedy trzeba to potrafi krzyknąć i zarządzić. Pragnie on mieć szczęśliwą rodzinę, dlatego też zaakceptuje Twe dziecko z poprzedniego związku. Po pewnym czasie tak się do niego przyzwyczai, że pokocha je jak swoje własne.

Czy wróżka ma 100% sprawdzalności?

Mężczyźnie zależy na Tobie, przez co również zaakceptuje Twe dziecko. Będzie się starał być dla niego jak najlepszy z uwagi właśnie na Ciebie. Jednak w podświadomości zawsze będzie miał iż to dziecko nie jest jego. Kiedy będziesz miała dzieci z nim nie będzie je traktował równo. Sama musisz zdecydować czy wiązać się z nim na stałe.

Możesz liczyć, że mężczyzna o którym myślisz zaopiekuje się Twoim dzieckiem. Jest on wychowany w taki sposób, że rodzina stanowi dla niego nadrzędną wartość, będzie zadowolony, że może pomóc Ci w obowiązkach rodzinnych. Tak więc możesz być szczęśliwa- trafiłaś na odpowiedniego mężczyznę.

Na ratunek do sprawdzonej wróżki

Dzięki temu, że wróżka nam pomogła, wiemy, że karta Cesarz mówi, że nie powinnaś spotykać się z nikim innym, gdyż obecny chłopak to osoba dla Ciebie. W tej chwili narzekasz na swego partnera, jednak w końcu zrozumiesz, że tak naprawdę nie wyobrażasz sobie życia z nikim innym. Zapewni Ci stabilny, bezpieczny dom. Będziesz mogła na nim polegać. Jest ambitny, praktyczny i dojrzały życiowo. Gdyby dowiedział się o spotkaniu z kimś innym na pewno by Ci tego nie wybaczył.

Tak, powinnaś zgodzić się na randkę z innym. Twój obecny chłopak nie nadaje się na stałego partnera. Potrafi nadać wprost niesłychany sens zdarzeniom, które dla innej osoby były zaledwie epizodem. Jest jednocześnie nachalny i znerwicowany. Na dodatek kłamie. Spotykaj się z innymi i postaraj się powoli wycofać z tej relacji. Jako że Twój obecny chłopak ma nieustanne poczucie beznadziejności, nękają go obsesyjne myśli, nałogi, zaczynasz się zastanawia czy to w ogóle ma sens. Prawda jest taka, że ciężko będzie Ci liczyć na zmianę z jego strony. Dlatego idź na tą randkę, być może to będzie ta osoba, z którą spędzisz przyszłość. Nie możesz dłużej tkwić w związku który nie przynosi Ci satysfakcji.

Komentarze: 8


noavatar.png
Alba 2017-11-24

pociąga mi się

noavatar.png
Arden 2017-11-25

Naprawdę bystre

noavatar.png
Lisha 2017-11-25

uważasz fenomen pisany

noavatar.png
Delora 2017-11-25

Szałowy wpisik

noavatar.png
Humberto 2017-11-25

suty wpisik

noavatar.png
Ivey 2017-11-25

dzięki przyimek pociągający nadruk

noavatar.png
Solomon 2017-11-25

oszałamiający blog niczym także wpisik

noavatar.png
Tricia 2017-11-25

Odjazdowy wpisik